• Україна, 49073, Дніпропетровська обл.,
  • с. Єлизаветівка, вул. Індустріальна, б. 5

Хлібобулочна продукція

До цієї категорії відносяться вироби виготовлені з високоякісного пшеничного борошна. Це широкий асортимент хліба, хлібобулочної та кондитерської продукції. Вся продукція найвищої якості , рекомендована для вживання різною віковою аудиторією.
До цієї категорії відносяться вироби виготовлені з високоякісного пшеничного та житнього борошна. Вся продукція найвищої якості. Хлібні вироби даної категорії містять багато вітамінів, мінералів та мікроелементів. Корисні та рекомендовані для вживання різною віковою аудиторією.
До цієї категорії відносяться здобні вироби виготовлені з високоякісного пшеничного борошна з різноманітними начинками та без начинок. Вся продукція найвищої якості. Булочні вироби даної категорії мають різноманітну форму та вагу, містять багато вітамінів, мінералів та мікроелементів. Корисні та рекомендовані для вживання різною віковою аудиторією. З багатого асортименту кожен може вибрати продукт на свій смак і вподобання.

Снеки

До цієї категорії відносяться вироби хлібобулочні зі зниженою вологістю, виготовлені з високоякісного пшеничного борошна. Брускети - це надзвичайно смачні і ніжні сухарики. Готуються зі спеціально виготовленого свіжого італійського батону чіабата або французького багету. Специруються спеціями найвищої якості на різні смаки і вподобання. Повністю готові до вживання. Смакують як самостійно так і доповнюють різноманітні страви.
До цієї категорії відносяться вироби хлібобулочні зі зниженою вологістю, виготовлені з високоякісного житнього борошна. Житні грінки - це надзвичайно смачні сухарики. Готуються зі спеціально виготовленого свіжого житнього заварного та пряного хліба. Специруються спеціями найвищої якості на різні смаки і вподобання. Смакують як самостійно так і доповнюють різноманітні страви.
До цієї категорії відносяться вироби хлібобулочні зі зниженою вологістю, виготовлені з високоякісного пшеничного та житнього борошна. Сухарики грінки - це надзвичайно смачні сухарики. Готуються зі спеціально виготовленого свіжого житнього заварного та пряного хліба, пшеничного хліба в борошна вищого сорту. Специруються спеціями найвищої якості на різні смаки і вподобання. Смакують як самостійно так і доповнюють різноманітні страви.
До цієї категорії відносяться вироби хлібобулочні зі зниженою вологістю, виготовлені з високоякісного житнього борошна. Хлібні чіпси відрізняються привабливою формою, надзвичайно смачні. Готуються зі спеціально виготовленого свіжого житнього заварного та цибулевого хліба. Специруються спеціями найвищої якості на різні смаки і вподобання. Смакують як самостійно так і доповнюють різноманітні страви.